Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne niskiego napięcia znajdują się w każdym obiekcie. Instalacje tego typu stanowią kompletną infrastrukturę, która zapewnia dystrybucję energii elektrycznej do urządzeń odbiorczych zasilanych napięciem 230/400V. Dobrze wykonana instalacja elektryczna powinna spełniać swoje zadanie bez względu na rodzaj podłączonego odbiornika oraz charakter jego pracy. Instalacje te muszą być zaprojektowane i wykonane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, w sposób gwarantujący bezpieczeństwo użytkowników. Instalacja powinna też być uniwersalna, co pozwoli ją łatwo rozbudować jeśli tylko pojawi się taka potrzeba, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Oferujemy wykonawstwo instalacji elektrycznych na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Dojeżdżamy na miejsce inwestycji. Wykonujemy niezbędne plany i pomiary. Przedstawiamy kosztorys i harmonogram prac. Po akceptacji klienta przystępujemy do realizacji inwestycji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych dla dużych inwestycji.

Instalacje elektryczne zgodne z najnowszymi normami.

Nasza firma na bieżąco śledzi trendy i normy bezpieczeństwa dotyczące wykonywania instalacji elektrycznych. Zamawiając usługę u nas mają Państwo pewność ze wykonane przez nas instalacje elektryczne spełniają najnowsze standardy bezpieczeństwa.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie doradzając inwestorowi najkorzystniejsze rozwiązania. Dbamy o to aby wykonywane przez nas instalacje elektryczne spełniały wysokie normy przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Podstawowe cechy użytkowe i montażowe naszych instalacji elektrycznych to:

  • bezpieczeństwo
  • funkcjonalność
  • niezawodność
  • estetyka
  • wymienialność
  • ochrona środowiska

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczas wykonanymi realizacjami (sprawdź).